Pronájem prostor

Pronájem
školící místnosti

Nabízíme stylové prostory vhodné pro školení, menší konference, přednášky, firemní akce, prezentace, workshopy, kurzy a další podobné události. V naší nabídce máme místnost o rozloze 140 m², která pojme až 35 osob. Samozřejmostí je dostupná technika jako WiFi, dataprojektor, plátno, ozvučení, flipchart a další potřebné vybavení. Navíc si u nás můžete objednat i catering.

Naše priority jsou osobní přístup, příjemné prostředí a ochotný personál, který vám zajistí, aby vaše akce proběhla hladce a bez problémů. Máte tedy jistotu, že se u nás budete cítit dobře a vaši hosté budou spokojeni.

Pronájem prostor
na kurz, workshop ...

Pro naši cílovou skupinu, tedy pořadatele školení, prezentací, workshopů, přednášek, kurzů a dalších firemních akcí, jsme připravili řešení vycházející z jejich potřeb a problémů. Rychle jsme si totiž uvědomili, že existuje nedostatečný výběr vhodných a dostupných prostor, omezená kapacita konferenčních místností a nízká kvalita technického vybavení. Zároveň nabízíme technické zázemí, které dokáže pokrýt všechny potřeby, a dostatek prostoru pro uspořádání workshopů.

Máme tedy několik výhod, které naši konkurenci předčí. Za prvé, nabízíme flexibilní pronájem s možností krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. Za druhé, naše ceny jsou výhodné a máme příznivé podmínky pro pořádání firemních akcí. Za třetí, naším prvorozí: kvalitním a moderním vybavením pronajatých prostor. A konečně, nezapomínáme ani naši odborný tým, který je vám k dispozici a pomůže s organizací a přípravou akce.

Takže pokud hledáte ideální prostor pro svou akci v Brně, můžeme vám garantovat, že u nás najdete všechny své potřeby splněné. Nebojte se kontaktovat náš tým a domluvte si prohlídku našich prostor ještě dnes!

  • Dataprojektor
  • Flipchart
  • Ozvučení
  • Minibar
  • Stoly+ židle
  • A další ...

Mohlo by vás zajímat

Vybavení ateliéru

Fotogalerie fotoateliéru One Take