Videoateliér k pronájmu

Pronájem
videoateliéru Brno

Nabízíme pronájem multifunkčního industriálního prostoru využitelného jako videoateliér. Ateliér One Take v Brně je místo vhodné k pronájmu pro tvůrce video obsahu, reklamní agentury, firmy i větší video produkce. Disponujeme širokým spektrem techniky, světel a příslušenství. V ateliéru natočíte vše od video podcastu, přes workshop, kurz a videoklip, až po větší televizní reklamu.

Studio / Video
ateliér k pronájmu

Naším cílem je poskytnout dostupný a flexibilní pronájem ateliéru pro tvůrce video obsahu. Prostory a zázemí ateliéru One Take vám umožní realizovat vaše nápady s maximálním profesionálním standardem. Abychom vás podpořili v rozvoji vašeho kreativního potenciálu, tvůrcům video obsahu nabízíme výhodné podmínky pro dlouhodobou spolupráci. Díky našemu přístupu k technologickým inovacím a novým trendům ve video produkci se můžete neustále posouvat vpřed a přinášet svým divákům moderní a kvalitní obsah.

Kromě toho můžeme nabídnout coaching pro začínající videotvůrce nebo odbornou asistenci při osvětlování scény. Videoateliér a jeho vybavení vám poskytne nezbytné nástroje pro tvorbu dokonalých obrazů. Navíc si u nás můžete pronajmout profesionální kamery, které vám umožní zachytit každý detail a vytvořit skvělý vizuální zážitek. S námi budete mít vše, co potřebujete k profesionálnímu natáčení videa.

Po dohodě je k dispozici odborný asistent, osvětlovač, technik ... Popřípadě zajištění kompletní produkce včetně castingu modelů, herců, stylistů, MUA a cateringu. Nabízíme i natočení backstage videa z natáčení.

Nechejte se inspirovat ateliérem One Take a přijďte k nám natočit svůj další úspěšný projekt.

  • HMI světla Sirio
  • LED světla Aputure
  • Klíčovací pozadí
  • Jízda
  • Jeřáb
  • A další ...

Mohlo by vás zajímat

Vybavení ateliéru

Fotogalerie videoateliéru One Take