Rezervace

Rezervační formulář bohužel nejde na 100% naprogramovat tak jak bychom potřebovali, takže na několik podmínek, které nelze automaticky použít ve formuláři, upozorňujeme níže.

Upozornění se týká pouze víkendů. O víkendech je jiná minimální doba pronájmu a nelze objednat levněji než za 1000,-/h. Věříme, že to není moc komplikované a budete na to brát zřetel.

Pronájem má pochopitelně své podmínky. Odkaz na jejich znění najdete na konci formuláře. Děkujeme že se budete chovat ohleduplně a že nebudete zneužívat naší benevolence nevybírat zálohy na pronájem.

Několik upozornění

 

O víkendu je minimální doba pronájmu 4 hodiny a nelze objednat pronájem bez vybavení (ať už ho použijete nebo ne). Pronájem prostor pro kurz, školení a podobně, nelze objednat bez vybavení.

Formulář vám sice dovolí rezervovat v sobotu nebo v neděli jen hodinu (i bez vybavení), ale rezervace nebude platná. Opravdu je potřeba v sobotu a neděli objednat minimálně 4 hodiny pronájmu. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

 

Končete s předstihem

Nezapomeňte, že pronájem musíte ukončit tak, aby ten kdo jde po vás, mohl vstoupit stejně jako vy, na smluvený čas. začněte tedy balit s dostatečným předstihem.

Papírové pozadí

V ceně pronájmu je fotopapír od stropu po podlahu. Pokud budete chtít delší a tím pádem ho pošlapat, cena je uvedena v tabulce vybavení (pro každou šířku zvlášť).

Pro jistotu, přehlednost a zjednodušení, níže najdete opakování seznamu (tabulky) vybavení pro různé účely pronájmu:

Vybavení fotoateliéru

Vybavení videoateliéru

Vybavení prostor k pronájmu

Rezervační formulář

Rezervační formulář dočasně mimo provoz (ladíme napojení na Google kalendář). Bude v provozu nejpozději od konce ledna 2024.

Pro rezervace volejte:

Pondělí - Pátek
09:00 - 18:00

Sobota - Neděle
09:00 - 18:00

  bez vybavení s vybavením omezení o víkendu
Pronájem ateliéru na focení 600,- 1000,- min. 4 hodiny a nelze
rezervovat bez vybavení
Pronájem ateliéru na video 600,- 1000,- min. 4 hodiny a nelze
rezervovat bez vybavení
Prostory na kurz, školení, workshop ... nelze 1000,- min. 4 hodiny a nelze (ani v týdnu)
rezervovat bez vybavení